Fryčovice : Petřkovice

V sobotu 4.5.2013 jsme na svém hřišti přivítali klub FC Odra Petřkovice.
Nejdříve nastoupili tradičně mladší žáci a po poločase 1:1 jsme si připsali první jarní výhru 6:2. K utkání jsme nastoupili v mírně posílené sestavě, jelikož nás vypomohli dva hráči z Hukvald hrající u nás na střídavý start David Hora a již tradičně i Ondra Giňovský a po nemoci se zapojil i náš Marek Žabenský. Kluci si vítězství zasloužili, byli rychlejší a živější a konečně dokázali dávat i góly. Hrdinou byl Ondra Giňovský, který dal 4 branky, další 2 góly přidal Patrik Štefek.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Starší žáci svého soupeře porazili 6:3 po poločase 6:1.
I starší žáci poprvé využili kluky z Hukvald Martina Tomka, Eduarda Válka a Miroslava Vaška. Jejich pomoc byla na hřišti znát a byla nutná, jelikož nám onemocněli Radim Karol a Roman Šugárek. Začátek utkání se nám vůbec nepovedl a už v 1´jsme inkasovali gól, ale kluci se rychle otřepali a převzali otěže hry. V 9´se uvedla posila Martin Tomek a po brejku srovnal na 1:1. Ve 14´se prosadil Dan Urbiš 2:1 a o dvě minuty později zvýšil Martin Tomek na 3:1. V 18´se přidal i kanonýr Marek Janša 4:1 a před poličasem ještě ve 29´Radek Kublák z penalty zvýšil na 5:1 a poločasovou kanonádu uzavřel opět Marek Janša. Druhá půle však přinesla úplně jiný obraz hry, hosté brzy snížili na 6:2 a začali hrát zatímco nám začaly docházet síly. Bylo vidět, že tři naši kluci odehráli dopoledne celá utkání za MFK FM, a tak jsme se rozhodli už víceméně kontrolovat hru a udržet výsledek. Hostům jsme nakonec povolili už pouze jednu branku na konenčných 6:3.