Michálkovice : Fryčovice

V sobotu 11.5.2013 jsme za silného deště odehráli dvojutkání krajské soutěže žáků na půdě Slávie Michálkovice.
Starší žáci soupeře porazili 8:2 po poločase 4:1. Soupeři jsme měli co vracet, jelikož nás připarvil doma o dva body za remízu 1:1. K utkání jsme nastoupili oslabeni o nemocného Radka Kubláka, ale opět nás doplnili kluci z Hukvald, takže kádr byl poěmrně široký. Už ve 4´se ujmáme vedení po úniku Marka Janši, domácí sice za minutu srovnali po naší chybě v rozehrávce, ale pak už máme zápas bezpečně
pod kontrolou a přidáváme další branky. Střelcem zápasu byl Marek Janša s 5 góly, Mirek Vašek dal 2 branky a jeden gól přidal Martin Mirola. Dan Urbiš si pak v utkání připsal celkem pět finálních gólových přihrávek.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 3:1 po vítězném poločase 0:1. Kluci odehráli další povedené a bojovné utkání, kdy se v první půli dostali do vedení po brance Ondry Giňovského, a to jsme ještě neproměnili penaltu. Ve druhé půli domácí zvýšili důraz a díky i širšímu kádru nakonec zápas otočili, když vítěznou branku dali osm minut před koncem.