Kravaře : Fryčovice

V sobotu 24.8.2013 nastoupili naši žáci k historicky prvnímu zápasu v krajském přeboru na půdě Kravař.
Starší žáci po poločase 0:0 svému soupeři podlehli 4:0. Od začátku zápasu bylo vidět, že domácí jsou v soutěži už zaběhlým účastníkem a na nováčka vletěli s cílem hned rozhodnout. Prvních 15 minut bylo pod jejich taktovkou, ale bez dopadu na skóre. Poté jsme hru vyrovnali a vypracovali si i dvě nadějné situace. Druhá půle opět začala náporem domácích, tentokráte už však vyjádřený i góly. A tak se stalo, že během úvodních dvanácti minut druhé půle jsme inkasovali čtyři branky, poté se hra opět srovnala, kluci bojovali a udrželi už výsledek až do konce zápasu.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 7:4 po poločase 3:1. I mladší žáci měli drtivý nástup do utkání, který vyjádřili dvěma brankami. Na to zareagoval Patrik Štefek, který snížil na 2:1, bohužel před koncem první půle domácí stihli upravit na 3:1. I na začátku druhé půle byli domácí lepší a postupně upravili až na 6:1. Posledních deset minut pak bylo zase v naší režii a během 4 minut jsme dokázali snížit na 6:4, když se dvakrát trefil Patrik Štefek a jednou Adam Šimečka.Domácí pak v poslední minutě upravili na konečných 7:4.