Albrechtice : Fryčovice

V neděli 29.9.2013 zajížděli žáci na půdu Baníku Albrechtice. Den začal dramaticky, jelikož objednaný dopravce dorazil k Sokolovně v 8:00 místo plánovaných 7:15. I přes toto zpoždění jsme se stihli do místa utkání dostat ještě před 9.hod, kdy byl plánován úřední začátek starších žáků.
Ti se s nastalou situací a krátkým časem k rozcvičení vypořádali skvěle a po poločase 1:3 nakonec zaslouženě vyhráli 1:4. Už ve 4´minutě jsme využili chybné domácí rozehrávky a ti nás zastavili pouze za cenu faulu. Z nařízeného přímého kopu nás pak Jakub Filipec poslal do vedení. Ve 12´ se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Michal Václavík a zvýšil na 0:2. Ve 23´ pak Martin Kutáč vystihl další chybnou domácí rozehrávku a upravil na 0:3. Domácí pak pouze před poločasem snížili na 1:3.
Do druhé půli domácí přeskupili řady a vsadili vše na útok. Do šancí jsme však chodili my a za úvodních deset minut druhé půle jsme zazdili pět tutovek. Klid na naše kopačky pak přinesl až v 55´ druhý gól Martina Kutáče v zápase, který upravil na konenčých 1:4