Fryčovice : Nový Jičín

V sobotu 2.11.2013 jsme přivítali v posledním podzimním domácím utkání celek Nového Jičína.
Starší žáci porazili třetí celek tabulky 5:3 po poločase 2:1.
Kluci se soupeře, který minulý týden dokázal porazit dosud bez ztráty bodu vedoucí Kravaře, nezalekli. Opět nám vyšel vstup do utkání, a na rozdíl od předchozích zápasů jsme své šance dokázali využívat. V 6´ využil zaváhání hostujícího brankáře Martin Kutáč a vedeme 1:0. V 11´pak Kuba Filipec dorazil odražený míč po rohovém kopu a vedeme 2:0. Hosté byli v šoku a dlouho jim trvalo něž se vypracovali brankovou příležitost. První vážnější ohrožení naší branky však využili ke snížení na 2:1 ve 27´. Po této bra¨nce jsme měli ještě jednu vyloženou šanci, ale do kabin se šlo již za nezměněného stavu.
Na úvod druhé půle Martin Kutáč zazdil dvě vyložené šance, ale pak se potvrdilo do třetice všeho dobrého, a Ondra Giňovský prolomil svou podzimní střeleckou smůlu a ve 38´ upravil na 3:1. Hoté na branku reagovali snížením po rohovém kopu ve 43´. Kluci však nepřestali bojovat, ale nedařilo se jim v koncovce. Martin Kutáč spálil další dvě loženky, ale v 53´ nás střelou z těžkého úhlu trochu uklidnil, když dal na 4:2. Hosté však nesložili zbraně a 59´ nádhernou střelou pod břevno ze 25 snížili na 4:3. Definitivně naše vítězství však podtrhl Martin Kutáč, který v 64´ze závaru před brankou dal na konečných 5:3.