Stará Bělá : Fryčovice

V neděli 9.9.2012 jsme zajížděli k dalšímu dvojutkání krajské soutěže žáků do Staré Bělé.
Starší žáci svého soupeře přesvědčivě porazili 5:1, když tento výsledek se zrodil již v prvním poločase. K utkání jsme nastoupili s drobnými obavami, jelïkož hráče trápí zdravotní problémy a klíčový útočník Marek Janša nebyl k dispozici pro celé utkání, jelikož si musel odjet plnit povinnosti do MFK Frýdek-Místek.
Začátek utkání se nám však povedl a v 5´ jsme vedli už 3:0, když se postupně prosadili Marek Janša, Dan Urbiš a Martin Mirola. Poté naši kluci zvolnili a začali se podvědomě šetřit, přesto Marek Janša v 18´ zvýšil na 4:0. Domácí byli neškodní, ale ve 25´využili chyby našeho brankáře a snížili na 4:1. Tato branka naše kluky zase na chvíli nabudila a z dalších se však ujala až ta poslední v první půli, když Marek Janša ve 35´ dokonal svůj hattrick a zvýšil na 5:1. Druhou půli jsme začali opět aktivně, ale Marek Janša svůj nájezd neproměnil a ve 49´ vystřídal z důvodu přesunu k dalšímu zápasu do Frýdku. Zápas se pak již jen dohrával, domácí nás neohrožovali a my jsme naopak nebyli schopni dotlačit míč do jejich sítě.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svůj zápas prohráli 9:0 po poločase 4:0.
K utkání jsme nastoupili ve velmi okleštěné sestavě se 4 hráči přípravky a bez náhradníků, k tomu tři hráči nastoupili už k předchozímu zápasu starších žáků. Věkový rozdíl se na hřišti projevoval už první minuty a domácí hru opanovali a zaslouženě zvítězili, přesto musíme kluky pochválit, že během zápasu nerezignovali a bojovali až do konce o co nejlepší výsledek.

Sestava Hajný Jiří
Knedla Ondřej, Václavík Michal, Šugárek Jiří
Janša Vojtěch, Štefek Patrik, Šimečka Adam
Kaloč Marek
Trenéři Petráš Jiří a Paličková Simona

Další zápas hrajeme doma v úterý 11.9.2012 od 16:00, kdy v pohárovém zápase přivítáme soupeře ze Starého Města