Heřmanice : Fryčovice

V úterý 11.6.2013 jsme dohrávali odložené utkání na půdě Heřmanic.
Mladší žáci prohráli 4:3 po poločase 3:2. Kluci sehráli další povedené utkání s nešťastným koncem. Celé utkání byli lepší, ale fyzicky vyspělejší domácí využili každou šanci ke skórování. Branky dali Václavík Michal, Štefek Patrik a Giňovský Ondra.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Starší žáci vyhráli 3:0 po poločase 1:0. Ve velice kvalitním utkání jsme potřebovali bodovat a domácí neprodali svou kůži lacino. První šanci jsme ještě nevyužili, ale v 15´ se prosadil Marek Janša po přihrávce Ondry Giňovského. Do poločasu jsme si vypracovali další minimálně tři gólovky, ale bez brankového vyústění. Druhou půli začali domácí náporem, ale první šanci měl opět Marek Janša, který však trefil brankáře. Domácí se snažili hrozit ze standartek a křídelní hrou, ale naše obrana byla bezchybná. Klid na naše kopačky přinesl v 65´ gól Tomáše Prčíka po střele z dálky do šibenice. O minutu později pak po krásné kombinaci s Martinem Mirolou uzavřel stav utkání střelou do prázdné branky Dan Urbiš.
Po tomto utkání jsme se dostali do čela tabulky a v sobotu nám stačí bod k historickému postupu do krajského přeboru.