Jablunkov : Fryčovice

V sobotu 14.9.2013 zajížděli žáci k utkání krajského přeboru do Jablunkova.
Starší žáci si připsali historicky první vítězství v této soutěži 1:2 po poločase 0:2.
Jednalo se o vyrovnané utkání vyrovnaných soupeřů. Na naší hře se projevil návrat 3 hráčů do sestavy a jeden z nich Martin Kutáč byl na hrotu velkou hrozbou pro domácí obranu. Naši hráči se snažili využívat jeho rychlosti, ale Martin neměl štěstí v koncovce anebo ho přibrzdila jeho zbrklost. V závěru první půle však se už dokázal prosadit. Ve 27´ nás po samostatném úniku poslal do vedení 0:1. Ve 29´ pak převzal na hranici ofsajdu přihrávku od Kuby Filipce obešel tři hráče a upravil na 0:2.
Do druhé půle nastoupili domácí se snahou zvrátit vývoj utkání. Vytvořili si tlak, ale obrana dirigována dalším navrátilcem do sestavy Tomášem Kubečkou spolu s Markem Papajem v brance je do velkých šancí nepustila. Až v předposlední minutě jsme faulovali v pokutovém území a domácí z penalty upravili na 1:2. Více jsme jim však již nedovolili a kluci si připsali zaslouženou a za druhou půli vybojovanou výhru.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 12:1 po poločase 6:0. Výsledek byl ovlivněn neúčastí 5 hráčů základního kádru, kdy hlavně chyběli nemocní Patrik Štefek a Adam Šimečka. K utkání jsme tak nastoupili pouze v 7 hráčích, kteří však bojovností a obětavostí drželi vedoucí celek tabulky dlouho na uzdě. Po několika slepených gólech utkání nevzdali a bojovali dále. Ve druhé půli se ještě víc osmělovali a vybojovali si i čestný gól, kdy penaltu proměnil David Hora a snížil na 7:1. Pak jsme ještě dokázali nastřelit břevno a tyčku. Domácí však v závěru zvýšili tempo hry a přidali další branky.