Fryčovice : Kravaře

V sobotu 14.6.2014 jsme nastoupili k poslednímu zápase v krajském přeboru žáků proti SK Kravaře.

Starší žáci prohráli 3:4 po poločase 0:2.

Vstup do utkání proti již jistému vítězi soutěže byl katastrofální ve 4´ jsme prohrávali 0:2 v 6´ měli dva zraněné hráče. Po prostřídání a návratu Kuby Filipce po ošetření na hřiště jsme hru srovnali. Do druhé půle jsme šli s cílem dát aspoň čestný gól. Ve 41 ´ Martin Kutáč snížil na 1:2. Hosté však rychle upravili na 1:3. Trenér hostů pak prostřídal sestavu a my jsme toho ve 49´ a 50´ využili k vyrovnání na 3:3, kdy obě branky dal opět Martin Kutáč. Tento hráč měl na noze i další gól, ale šanci nevyužil a tak nás hosté po rohovém kopu v 57´ potrestali a dali na 3:4. Závěrečný nápor nám už vyrovnání nepřinesl.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 1:9 po poločase 0:3. Kluci bojovali, ale se silami vydrželi jen 35´, jelikož dva nejzkušenější hráči vypomáhali starším žákům a zbytek hráčů patří ještě do přípravky. Hodně chyběl nejlepší střelec Lukáš Boček. Branku dal ve 31´ Adam Šimečka, kdy snižoval na 1:3