Fryčovice : Hrabová

V neděli 11. 11. 2012 jsme odehráli poslední dvojutkání podzimní části, kdy k nám přijel soupeř z Hrabové.
Nejdříve nastoupili starší žáci a po poločase 3:0 jsme nakonec vyhráli 6:0.
V utkání proti outsiderovi jsme se poprvé prosadili ve 14´ kdy se po rohovém kopu trefil hlavou k tyči Radek Kublák. Druhé brance pomohl významně vítr, který ve 22´ zanesl centr Martina Miroly až do brány. Poločasový výsledek stanovil ve 25´ únikem a střelou k tyči Marek Janša.
Ve druhé půli jsme hráli proti silnému větru, přesto jsme dokázali přidat ještě další tři branky. Ve 40´ se prosadil po krásné akci Dan Urbiš, v 60´ další krásnou kombinaci zakončil Marek Janša a skóre uzavřel v 62´ střelou ze třiceti metrů do šibenice Radim Karol.
Vedoucí Strnadel Tomáš
Mladší žáci nastoupili proti poslednímu týmu tabulky a po poločase 4:1 si připsali druhé podzimní vítězství 6:1.
Kluci hráli proti věkově rovnocennému soupeři, kdy i za Hrabovou nastoupilo několik kluků z přípravky. První branku dal v 8´ Ondra Giňovský, který se prosadil i v 18´. Poté hosté snížili na 2:1, ale ve 23´ Patrik Štefek po kombinaci s Ondrou Giňovským upravil na 3:1. V 28´ si oba hráči vyměnili role a Ondra Giňovský dokončil hattrick.
Hned na začátku druhé půle zvýšil Patrik Štefek na 5:1. Výsledek utkání upravil na konečných 6:1 v 53´ proměněnou penaltou Marek Kaloč.