Staré Město : Fryčovice

Ve středu 3.10.2012 jsme zajížděli k odloženému dvojutkání do Starého Města u FM.

Nejdříve k utkání nastoupili mladší žáci a po poločase 8:1 nakonec prohráli 14:1. Naši kluci hráli proti prvnímu celku tabulky, a i když byli již v téměř kompletní sestavě tak na svého soupeře nestačili. Uzdravení kluci patřící do kategorie mladších žáku nastoupili pouze na začátku utkání, protože marodka u starších žáků se opět rozrostla a oni museli šetřit síly na následující zápas. Utkání tak v převážně většině opět odehrála naše přípravka. Kluci se snažili, bohužel fyzicky mnohem vyspělejšímu soupeři však nemohli konkurovat.
Branku vstřelil Patrik Štefek.
Sestava   Překlasa Radek
Voráček Stanislav - Hajný Jiří – Tyleček Ondřej
Šimečka Adam – Giňovský Ondřej – Žabenský Marek
                          Štefek Patrik
Střídali : Knedla Ondřej, Fabiánek Martin, Janša Vojtěch, Kaloč Marek, Šugárek Jiří, Boček Lukáš a Pačanský jan

Trenéři Paličková Simona a Petráš Jiří
Vedoucí Strnadel Tomáš

Starší žáci svému soupeři podlehli 1:0 po poločase 1:0.
K utkání jsme nastoupili oslabeni celkem o 4 hráče základní sestavy (Šugárek Roman, Adamovský Tomáš, Prčík Tomáš a Janša Pavel), což je nárůst o dva hráče oproti poslednímu utkání. Zejména absence nejlepšího střelce soutěže Marka Janši byla na hřišti cítit. První poločas se hrálo vyrovnané utkání bez větších šancí, přesto se domácí ve 27´dostali do vedení, když využili jednou větší chybu naší obrany v zápase. Do druhé půle jsme vyměnili brankáře, Aleš Dvorský se přesunul do útoku a do branky se po téměř půlroční pauze způsobené těžkým zraněním v utkání s Heřmanicemi vrátil Ondra Gilar. Tímto posunem se nám podařilo dostat domácí pod tlak a vytvářet si i náznaky šancí. Tu největší nevyužil Dan Urbiš deset minut před koncem,kdy z deseti metrů přestřelil branku. Přesto je třeba kluky pochválit, protože nastoupili ve velice kombinované sestavě a přesto ve druhé půli soupeře k ničemu nepustili a stále bojovali o co nejlepší výsledek.