Fryčovice : Michálkovice

V sobotu 13.10.2012 jsme na domácím hřišti přivítali nováčka soutěže z Michálkovic.
Starší žáci po poločase 1:0 nakonec remízovali 1:1.
K utkání jsme nastoupili oslabeni stále o dva klíčocé hráče Romana Šugárka a Marka Janšu, další hráči nastoupili po nemoci a zranění. Přesto jsme se v 6´ ujali zásluhou Dana Urbiše vedení, tento hráč navíc do poločasu neproměnil další dvě velké šance. Do druhé půle jsme opět nastoupili aktivně, ale své šance jsme nevyužili a tak nás hosté potrestali a v 55´ vyrovnali. Zápas jsme dohrávali v křeči a oslabeni o dva zraněné hráče.
Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci soupeři podlehli 1:4 po poločase 0:3.
K utkání jsme nastoupili proti třetímu týmu tabulky nebojácně, ale opět oslabeni o zraněné hráče. První půli soupeř zaslouženě vyhrál, ale ve druhé půli se obraz hry změnil a i my jsme se dostali do hry, Adam Šimečka trefil tyč a ve 49´ snížili z penalty Patrik Štefek na 1:3. Další šanci pak opět nevyužil Adam Šimečka a tak hosté nakonec v 58´ upravili na konenčých 1:4.