Fryčovice : Ostrava-JIH

Ve středu 4.9.2013 odehráli žáci první domácí utkání v krajském přeboru proti FC Ostrava-Jih.
Nejdříve nastoupili mladší a svému soupeři podlehli 0:4, po poločase 0:2. Kluci sice prohráli, ale svou kůži neprodali lacino. Vypracovali si několik jasných šancí a dokonce v první půli neproměnili ani penaltu, a tak se dá říci, že výsledek je pro ně až moc krutý.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Starší žáci svému soupeři podlehli 1:5 po poločase 0:2.
Klukům se nepovedl vstup do utkání a v 10´ jsme prohrávali 0:2. Poté jsme částečně přeskupili řady a začali se dostávat do hry. S tím začaly přicházet i naše šance, ale Igor Kamenišťák přestřelil z dálky prázdnou branku a Jirka Hajný a Radim Karol trefili pouze brankovou konstrukci.
Ve druhé půli jsme opět nechytili začátek a opět jsme dvakrát inkasovali. Poté jsme zase začali více běhat a v 56´ jsme vstřelili Igorem Kamenišťákem zaslouženou branku. Na víc jsme však už neměli i vzhledem k oslabení o tři hráče základní sestavy, kteří jsou na školních hadaptačních pobytech. Hosté nás pak ještě jednou potrestali v poslední minutě brankou ze standartní situace.