Nový Jičín : Fryčovice

V neděli 1.6.2014 jsme zajížděli na umělou trávu do Nového Jičína.

Starší žáci prohráli 4:0 po poločase 2:0. Utkání proti celku z čela tabulky jsme nezačali špatně. Domácí sice měli tlak, ale bez vyložených šancí. Branku jsme inkasovali v 15´ po závaru před naší brankou. Poté jsme si i my vypracovali dvě šance, ale domácí je přežili a zapli na vyšší obrátky. Naštěstí však nedokázali z šancí trefovat branku. Bohužel jsme v poslední minutě první neuhlídali rohový kop a domácí upravili na 2:0. Ve druhé půli domácí hru kontrolovali a v posledních pěti minutách přidali další dvě branky.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci lídrovi tabulky podlehli 12:2 po poločase 5:0. Výsledek je zasloužený, dnes jsme vydrželi s domácím týmem jen 12´, pak už to bylo jen otázkou času, kolik dají domácí branek. Od větší nadílky nás zachránil Radek Překlasa. Branky dali Lukáš Boček a Vojtěch Janša.