Fryčovice : Kopřivnice

V sobotu 19.10.2013 jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Kopřivnice.
Starší žáci svému soupeři podlehli 1:2 po poločase 0:1.
O osudu utkání rozhodlo prvních patnáct minut utkání, kdy jsme nevyužili čtyři vyložené šance, tři samostatné nájezdy na branku a jednu střelu do tyče. Hosté se pak v 18´ ujali vedení.
Ve druhé půli jsme opět soupeře zatlačili a náš tlak vyústil v 50´ ve faul na Ondru Giňovského pokutovém území, nařízenou penaltu pak proměnil Jakub Filipec. Poté se hra zase srovnala a hosté po brejku v 60´ a závaru před naší brankou dali na 1:2. Kluci se nevzdali a snažili se o vyrovnání, ale Martin Kutáč svou velkou šanci nevyužil.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 0:3 po poločase 0:2. Kluci dlouho drželi nerozhodný stav, hosté se poprvé prosadili až ve 20´ a do poločasu přidali ještě jednu branku. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu a vypracovali si i brankové příležitosti, které jsme bohužel nevyužili a tak hosté pět minut před koncem upravili na konečných 0:3.