Bruntál : Fryčovice

V neděli 13.10.2013 zajížděli žáci k mistrovskému utkání do dalekého Bruntálu.
Starší žáci se svým soupeřem remízovali 4:4 po poločase 3:2.
Prvních pět minut bylo v naší režii, měli jsme výhodů několika rohových kopů, ale nic se neurodilo. Domácí pak z první šance v 9´otevřeli skóre. Kluci se však nezlomili a v 15´ Martin Kutáč srovnal na 1:1, za další minutu pak Jirka Hajný využil hrubku domácích obránců a dotlačil míč do brány a vedeme 1:2. Díky naší nesoustředěnosti po vstřelené brance však domácí ihned po rozehrání srovanli na 2:2. Do poločasu se hra přelévala na obě strany a v poslední minutě domácí po dorážce nepovedené střely dávají na 3:2.
I začátek druhé půle se nám nepovedl obdobně jako konec první a domácí hned ve 36´ zvyšují na 4:2. Byl před námi takřka celý poločas a nic nebylo ztraceno. Ve 40´ využil Martin Kutáč další hrubku domácích stoperů a snížil na 4:3. Poté nás domácí trošku zatlačili, ale v 56´ opět unikl Martin Kutáč domácí obraně srovnal na 4:4. Do konce zápasu si obě mužstva vypracovala ještě několik šancí, ale výsledek se již nezměnil.