Fryčovice : Město Albrechtice

V sobotu 7.6.2014 jsme v předposledním kole krajského přeboru přivítali na našem stadionu Město Albrechtice.

Starší žáci si připsali první jarní výhru 2:1 po poločase 0:1.

Téměř celé jaro jsme čekali na vítězství, a ani dnešek nevypadal příznivě. Hosté se v 11´ujali vedení a pak svědomitě a účelně bránili. V první půli jsme byli v koncovce bezzubí a hosté dokázali využívat naše chyby. I začátek druhé půle byl z naší strany nervózní a šance jsme neproměňovali. Od 50´ jsme však začali mít převahu a v 52´ se prosadil střelou z úhlu Martin Kutáč a vyrovnal na 1:1. I nadále jsme se hnali za vítězstvím a v 64´ se naše snaha setkala z úspěchem a Radim Karol dal na 2:1. Tento stav jsme pak už bez problémů uhlídali.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 1:8 po poločase 0:3. Kluci bojovali a výsledek je krutý, protože ve 46´ byl stav 1:3 a my hnali za snížením. Hosté však zkušeně zvládli závěr utkání a v posledních deseti minutách nám dali 4 branky. Branku dal Lukáš Boček