MFK Havířov : Fryčovice

Druhé kolo v krajském přeboru odehráli naši žáci na půdě MFK Havířov.
Starší žáci po prohraném poločase nakonec získali historicky první bod v této soutěži za remízu 1:1. Do utkání jsme vstoupili s elánem aktivně a už ve druhé minutě Olda Huvar nebezpečně vystřelil, ale domácí gólman byl pozorný. I posléze jsme byli v tlaku a tvořili si šance, ale v 11´ se poprvé domácí dostali k naší bráně a hned se i prosadili střelecky a ujali se vedení 1:0. Kluci se snažili vyrovnat, ale své gólové šance do poločasu nevyužili 2x Ondra Giňovský a střelu Jirky Hajného vyhlavičkoval domácí obránce. I druhou půli jsme začali aktivně, ale střela Kuby Filipce skončila těsně vedle. A pak to přišlo, Kuba Filipec unikl po křídle, jeho centr vrátil před bránu Michal Václavík a Jirka Hajný se hlavou nemýlil, byla to naše první branka v krajském přeboru. Poté se do hry dostali opět i domácí a snažili se získat vedení na svou stranu. Do konce zápasu se však už nic nezměnilo a my si odvážíme cenný první bod.