Kopřivnice : Fryčovice

Ve čtvrtek 5.6.2014 jsme zajížděli k dohrávce do Kopřivnice.

Starší žáci prohráli 6:2 po poločase 3:1.

Domácí posíleni o tři hráče hrající na střídavý start za Frýdek měli raketový vstup do utkání a ve 3´ se ujali do vedení. Naši kluci odpověděli rychle, Olda Huvar v 6´ vyrovnal. Pak už však kralovali na hřišti domácí a postupně se dostali do vedení 4:1. Martin Kutáč ve 45´ sice snížil na 4:2, ale zbytek zápasu už opět patřil domácím.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci 4:3 po poločase 3:0. Kluci prospali první poločas. Ve druhém půli však přišla změna, domácí sice zvýšili na 4:0, ale pak už bylo na hřišti pouze jedno družstvo, to naše. Ve 37´ dal Lukáš Boček na 4:1, ve 48´ tentýž hráč z penalty snížil na 4:2. Na dramatický závěr pak v 55´ zadělal Patrik Štefek branku na 4:3. I přes závěrečný tlak jsme však už vyrovnat nedokázali.