Město Albrechtice : Fryčovice

V neděli 10.11.2013 jsme zajížděli k poslednímu podzimnímu zápasu do 100 km vzdáleného Města Albrechtice.
Starší žáci svého soupeře porazili 1:3 po poločase 0:2.
Zápas začal tradičně našimi nevyužitými šancemi, přesto jsme se v 11´ po úniku Martina Kutáče a dorážce Lukáše Čuláka ujali vedení. Dále jsme měli hru pod kontrolou, ale druhou uklidňující branku jsme přidali až ve 32´, kdy opět unikl Martin Kutáč a Lukáš Čulák byl opět na správném místě a brankářem vyraženou střelou dorazil do sítě.
I na začátku druhé půle jsme měli velké šance a jednu z nich využil ve 42´ Ondra Giňovský a upravil na 0:3. Poté jsme přenchali aktivitu domácím, kteří však dokázali pouze v 55´ snížit na konečných 1:3.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 6:0 po poločase 2:0. Kluky není zač pochválit byli pomalí, pasivní a bez života a tak zaslouženě prohráli.

Sestava Překlasa Radek
Janša Vojtěch - Štefek Patrik - Hora David
Šimečka Adam- Michna Tomáš - Tyleček Ondřej
Boček Lukáš

Střídali Šugárek Jiří, Kaloč Marek a Tyleček Ondřej

Závěrem je třeba říci, že zápasem dnešní den neskončil, jelikož jsme využili volné vstupenky sponzora soutěže Aquaparku Kravaře a navštívili jeho sportovní areál. Kluci se tak po náročné sezoně řádně vykoupali a vyblbli .