Ostrava - JIH : Fryčovice

Ve čtvrtek 8.5.2014 jsme hráli na půdě FC Ostrava Jih

Starší žáci druhému celku tabulky podlehli 3:2 po poločase 0:1.

Do utkání jsme šli s taktikou hrát ze zajištěné obrany na brejky. Poté co jsme přežili úvodní tlak domácích jsme se v 18´ujali brankou Martina Kutáče vedení a domácí znervózněli. I začátek druhé půle jsme přežili bez úhony a v 54´ přidal Martin Kutáč druhou branku. Bohužel posledních deset minut jsme nezvládli. Docházely nám síly, nedokázali jsme pořádně odkopnout míč a domácí zápas otočili, když vítěznou branku dali v poslední minutě. Škoda...

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 12:1 po poločase 9:1. Výsledek je velmi krutý, ale zasloužený. Klukům od 15´ docházely síly. Na většině se projevila náročná šňůra utkání, kdy od neděle hrají co druhý den, jelikož většina ještě hraje za přípravku. Navíc do utkání poslední dobou nastupují dva hráči dokonce až z mladší přípravky (ročník 2005) a máme k dispozici pouze jednoho hráče na střídaní. Není se tedy čemu divit, že síly docházejí a fyzická síla soupeřů se musí projevit. Branku dal Lukáš Boček.