Vratimov : Fryčovice

V sobotu 11.10.2014 jsme zajížděli na hřiště Vratimova pro body.

Starší žáci své utkání nedohráli, jelikož počet domácích hráčů klesl po prohraném prvním poločase 0:2 na 6 a rozhodčí utkání ukončil. Domácí nastoupili k utkání s pouze 8 hráči průběh zápasu už vzhledem k této situaci ani nemá cenu hodnotit. Během první půle jsme dali dvě branky, když se trefili Michal Václavík a Richard Seidler.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci si přivážejí bod za remízu 1:1. Klukům se povedl vstup do utkání a ve 3´ se ujali vedení brankou Filipa Galáska. Domácí do půle stihli srovnat. V zápase jsme doplatili na neproměňování šancí a také na to, že se stále opakují u kluků stejné chyby, a to zpracování míče v pohybu a vůbec nedostatečný pohyb po hřišti, i proto si vezeme ze hřiště posledního mužstva pouze bod.