Žáci hráli v Třebovicích

V neděli 19.4.2015 jsme zajížděli na hřiště Slavie Třebovice.

Starší žáci prohráli 4:3 po poločase 2:0. Posílený tým domácích byl v první půli lepším týmem a zaslouženě se ujal vedení 2:0. Hned na začátku druhé půle snížil Jirka Hajný na 2:1 a kluci se na chvilku probudili. Domácí však dokázali využít našich chyb v obraně a zvýšili na 4:1. Kluci se nevzdali, od 55´ diktovali tempo hry a dokázali dát i dvě branky v 60´ Michal Václavík a v 65´ Ondra Giňovský, ale na boby to nestačilo. Za 15 minut fotbalu se body brát nedají!!!

Vedoucí  Strnadel Tomáš

Mladší žáci vyhráli podruhé za sebou, a to 4:6 po poločase 2:2. Vstup do utkání se nám povedl a v 6´ jsme se ujali vedení po brance Vojty Janši. Kluci se brankou uklidnili až moc a dovolili domácím otočit na 2:1. Před poločasem však vyrovnal sedmiletý Jirka Míček. Do druhé půle jsme opět skvěle vstoupili, ale tentokrát jsme za úvodních 12 minut dali tři branky a odskočili na 2:5, když 2 góly dal Pepa Jaroš a jeden Vojta Janša. Domácí poté zapnuli a dokázali snížit na 4:5 a měli velký tlak. V 58´ nás však uklidnil proměněnou penaltou Vojta Janša a kluci si tak připsali zasloužené vítězství..