Fryčovice : Bohumín

V sobotu 18.10.2014 jsme na domácím hřišti přivítali FK Bohumín.

Starší žáci prohráli 0:5 po poločase 0:1.

V utkání s druhým týmem tabulky se ukázalo, že pokud nejsme kompletní, tak máme problém. Dnes nás bylo jen 13 a už v první půli museli odstoupit dva hráči pro zranění a střídající hráči je nedokázali plnohodnotně nahradit. Navíc soupeř by velice kvalitní a zaslouženě vyhrál první půli a od většího přídělu nás zachránil Marek Papaj v bráně. Ve druhé půli se už plně projevila kvalita soupeře, který zaslouženě přidal další branky.

Sestava Papaj Marek

Majchrovský Vojtěch - Štefek Patrik - Hetmer Tadeáš - Židek Jan

Čulák Lukáš - Huvar Oldřich - Ryška Jakub - Václavík Michal

Hajný Jiří - Hubík Ondřej

Střídali Harmady Jan a Brauner Karel

Trenéři Peške Miroslav a Petráš Jiří

Mladší žáci zvítězili 5:1 po poločase 4:0.

Kluci navázali na bodovou sérii z minulých zápasů a připsali si druhou výhru v řadě. Dnes se nám povedl začátek, v 7´ jsme vedli již 2:0 a kontrolovali hru. Do poločasu jsem přidali ještě dvě branky. Tradičně jsme nezachytili začátek druhé půle, kdy hosté snížili, ale poté jsme opět převzali iniciativu, přidali branku a hru až do konce kontrolovali. Branky dali Voráček Stanislav, Janša Vojtěch, Šimečka Adam, Jaroš Josef a Pačanský Jan.