Žáci v neděli přivítali Vratimov

V neděli 10.5.2015 jsme na  domácím hřišti hostili Vratimov.

Starší žáci vyhráli 7:0 po poločase 3:0. Utkání s posledním celkem tabulky začalo za prudkého deště a rozhodlo se ve druhé polovině první půle, kdy se trefili  2x Ondra Giňovský a jednou Marek Papaj. Ve druhé půli jsme hru již plně kontrolovali a přidali další 4 branky. Ondra Giňovský dovršil hattrick, Marek Papaj přidal další branku a trefili se ještě Jakub Ryška a Dan Fišer.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci vyhráli 4:2 po poločase 3:2. Začátek zápasu byl velmi divoký a v 3´byl stav 3:1, naše branky dali Josef Jaroš a 2x Vojta Janša. Poté se oba celky zklidnily, srovnaly řady a čekalo se na šance. Do konce první půle hosté jednu využili a snížili na 3:2. Ve druhé půli nám opět vyšel začátek a ve 33´ zvýšil Adam Šimečka na 4:2. Poté už nikdo branku nedal, i když šance byly na obou stranách a naši kluci nakonec vybojovali další zasloužené vítězství.