Žáci v posledním zápase naplno bodovali

V sobotu 20.6.2015 zajížděli žáci k poslednímu utkání v krajském přeboru do Jablunkova.

Starší žáci vyhráli 2:3 po poločase 1:1. V utkání, kde měli domácí skvělý nástup, jsme nakonec díky neuvěřitelnému obratu v posledních dvou minutách vyhráli my. Domácí začali aktivně a během prvních deseti minut si vypracovali několik náznaků šancí, my jsme poté hru srovnali a z první šance v 15´ jsme se ujali bankou Marka Papaje vedení. Domácí poté opět zapli a ve 33´ zaslouženě vyrovnali. Začátek druhé půle jsme začali aktivně, ale domácí brzy hru vyrovnali a opět začali diktovat tempo a zaslouženě se v 55´ujali vedení. Pak však polevili a našemu náporu v posledních deseti minutách už neodolali. V 69´ dorazil Jirka Hajný střelu Dana Fišera a srovnal na 2:2. To však nebylo vše, kluci dál bojovali a z posledních zbytků sil si napadáním domácích obránců vynutili jejich chybu a Jirka Hajný zakončil lobem samostatný únik a otočil na 2:3.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci také vyhráli 2:3 po poločase 2:1. I mladší žáci otáčeli výsledek v druhé půli. Domácí měli většinu první půle pod kontrolou a zaslouženě vedli brzy 2:0. Nás dostal do hry Lukáš Boček před koncem první půle, kdy snížil na 2:1. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb a zaslouženě jsme po akci Josefa Jaroše ve 40´ srovnali na 2:2. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, unikl domácí obraně Lukáš Boček a v 57´dal na 2:3. Kluci poté i přes dlouhé nastavení výhru udrželi.