Žáci přivítali Vítkovice B

Žáci v sobotu 23.5.2015 za sychravého počasí v Palkovicích přivítali Vítkovice B.

Starší žáci prohráli 1:4 po poločase 0:2.

V utkání s druhým celkem tabulky jsme sice prohráli, ale kůži jsme neprodali lacino. Hosté byli lepší, fotbalovější, ale kluci se soupeře nezalekli a hráli obětavě a snaživě. Nakonec se projevila kvalita hostů, zejména v koncovce, kdy dokázali lépe proměňovat své šance,  a proto také zaslouženě vyhráli. Naši branku dal v 65´ Ondra Giňovský.

Sestava   Papaj Marek

Ryška Jakub - Štefek Patrik - Hetmer Tadeáš - Smutný Patrik

Čulák Lukáš - Huvar Oldřich - Peške Dalibor - Hubík Ondřej

Giňovský Ondřej - Hajný Jiří

Střídali Harmady Jan a Seidler Richard

Trenéři Peške Miroslav a Petráš Jiří

Mladší žáci prohráli 3:8 po poločase 1:8.

K utkání se soupeřem, který byl v tabulce za námi jsme nastoupili oslabeni o 5 hráčů základní sestavy, se zraněným brankářem Radkem Překlasou v poli a na střídačce se dvěma hráči mladší přípravky. Na naše dvě úvodní šance odpověděli hosté osmi brankami během dvaceti minut. Poté jsme přeskupili posty, čímž jsme vyrovnali hru a dali tři branky. Kluci ctí, že zápas za nepříznivého stavu nevzdali, druhou půli vyhráli 2:0, vypracovali si několik dalších šancí a třikrát trefili brankovou konstrukci. Branky dali Jaroš Josef, Voráček Stanislav a Kováč Alex.