MFK Vítkovice "B" : F

V neděli 26.10.2014 jsme zajížděli na půdu MFK Vítkovice B do Poruby.

Starší žáci prohráli 9:0 po poločase 5:0. Výsledek nepotřebuje žádný komentář, nicméně je třeba zmínit, že jsme hráli bez 6 hráčů základní sestavy a v průběhu první půle odstoupili další dva hráči a tak jsme dohrávali se třemi mladšími žáky.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 4:2 po poločase 1:1.

Lepší vstup do utkání jsme měli my a v 11´dal branku Vojta Janša na 0:1. Domácí ve 20´srovnali a za tohoto stavu se šlo do kabin. Ve druhé půli se projevilo, že tři kluci odehráli předchozí zápas za starší žáky a docházely jim síly, střídající hráči patřící věkem do přípravky se tak dostali pod tlak. Domácí tak rychle odskočili na 3:1. Ve 45´ješte Vojta Janša snížil na 3:2, ale víc už jsme nestihli.