Kopřivnice-Fryčovice

V neděli 3.5.2015 jsme zajížděli do Kopřivnice s cílem po delší době konečně bodovat.

Starší žáci vyhráli 1:3 po poločase 0:1. Vyrovnané utkání se rozhodlo v závěrech obou poločasů. V první půli si obě družstva připsala po jedné větší šanci, jinak se hrálo víceméně od šestnáctky k šestnáctce. Ve 35´ zahrával Patrik Štefek skoro z poloviny přímý kop a jeho prudkou ránu brankář pouze vyrazil na sebe a odražený míč dorazil Jirka Hajný do sítě a vedeme 0:1. Druhou půli začali domácí náporem, ale jejich tlak byl dlouho bezzubý, až v 53´ dokázali vyrovnat. Kluci se však rychle vzpamatovali a začali opět více bojovat a začaly přicházet i šance. Nejdřív Jirka Hajný trefil břevno a pak v 63´ kapitán Kuba Ryška zakončil brejk střelou pod brankářem a vedeme 1:2. Domácí pak ještě více otevřeli hru a v 67´ nám umožnili další brejk, kdy výkop gólmana Hubíka převzal další gólman, tentokrát hrající v útoku, Marek Papaj a z brejku dal na 1:3.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci vyhráli 1:2 po poločase 0:2.

Kluci si připsali třetí jarní výhru hlavně díky bojovnosti a týmovému výkonu podpořenému výborným výkonem Radka Překlasy v bráně. Domácí měli v první půli více ze hry, ale nedokázali skórovat a tak přišel trest, nejdříve se ve 25´ po krásné individuální prosadil Josef Jaroš a o minutu později překonal Vojta Míček domácího brankáře střelou z přímého kopu. Ve druhé půli domácí tlačili, ale gól dali až v 50´ a více jim už naše zodpovědná obrana nedovolila.