Fryčovice : Jablunkov

Ve středu 3. 9. 2014 jsme na domácí půdě, tentokrát v Palkovicích, přivítali Spartak Jablunkov.

Starší žáci svému soupeři podlehli 1:3, po poločase 0:1. Po celý zápas jsme měli mírnou územní převahu, nicméně do koncovky jsme se nedostávali, a tak hosté trestali naše chyby. V první půli využili naši chybné rozehrávky na naší útočné polovině k rychlému protiútoku zakončenému vedoucí brankou. Na začátku druhé pak dvakrát využili naše nedůsledné bránění ke střelám z dálky a dali krásné góly do stejné šibenice. Kluci se nevzdali a v 58´ snížili Oldou Huvarem z přímého kopu na 1:3, ale víc jsme ze závěrečného tlaku již nevytěžili.

Sestava

Papaj Marek

Majchrovský Vojtěch – Smutný Patrik – Hetmer Tadeáš – Židek Jan

Čulák Lukáš  - Huvar Oldřich – Seidler Richard – Fišer Dan – Václavík Michal

Hajný Jiří

Střídali: Pokluda Michal, Harmady Jan, Peške Dalibor, Kamenišťák Igor a Štefek Patrik

Trenéři: Peške Miroslav a Petráš Jiří

Vedoucí: Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 2:7 po poločase 2:3. K utkání jsme nastoupili kompletní a začátek se nám povedl, ve 3´ dal Vojta Janša na 1:0. Jenže poté hosté využili našich hrubých chyb a rychle otočili na 1:3 (2x gól z penalty). Kluci pak opět začali kontrolovat hru a do poločasu snížil Josef Jaroš na 2:3. Ve druhé půli jsme však fyzicky odpadli, projevila se tak v plné nahotě slabá tréninková účast během letní přípravy. Kluci by si měli uvědomit, že bez běhání a kondice se hrát nedá a že fotbalová sezóna nezačíná se začátkem školního roku, ale že by měli tomuto krásnému sportu věnovat i část svého času o prázdninách.