Žáci zajížděli do Brušperku

V sobotu 30.5.2015 jsme zajížděli k derby utkání do Brušperku.

Starší žáci prohráli 3:0 po poločase 3:0. Domácí vyhráli zaslouženě, zejména v první půli byli přesnější jak v kombinaci tak v koncovce. V e druhé půli jsme se zlepšili, připravili i nějaké šance, ale stav utkání jsme už nedokázali změnit.

Sestava      Hubík Ondřej

Hetmer Tadeáš - Smutný Patrik - Štefek Patrik - Huvar Oldřich

Peške Dalibor - Čulák Lukáš - Seidler Richard - Fišer Dan

Giňovský Ondřej - Papaj Marek

Střídal Harmady Jan

Trenéři Peške Miroslav a Petráš Jiří

Mladší žáci remízovali 4:4 po poločase 1:2. K utkání jsme nastoupili oslabeni o pět nemocných hráčů a mezi náhradníky byli pouze dva kluci z mladší přípravky. Úzký kádr na utkání se projevil zejména ve druhé půli, kdy nám docházely síly a domácí dokázali otočit z 1:3 na 4:3. Kluci však ze sebe vyždímali poslední zbytky sil a brankou Lukáše Bočka tři minuty před koncem dokázali vyrovnat a vybojovali zasloužený bod. Tři branky dal Lukáš Boček a jednu Jan Pačanský.