Fryčovice : Kravaře

V sobotu 30.8.2014 jsme na svém hřišti přivítali MFK Kravaře.

Starší žáci loňského vítěze soutěže porazili 3:2 po poločase 1:2. V první půli se hrál vyrovnaný zápas, který se však lépe vyvíjel pro hosty. Nejdřív se v 11´ ujali vedení po naší vlastní brance a za dalších deset minut přidali další branku. Naštěstí jsme do poločasu snížili na 1:2, když se ve 35´ trefil Michal Pokluda. Do druhé půle nás posílil Olda Huvar, který na utkání dorazil přímo z vlaku z Prahy. Jeho příchodem se naše hra zvedla a převzali jsme iniciativu. V 50´ vyrovnal Jirka Hajný na 2:2 a my jsme byli na koni. Bohužel v 55´ se špatně zorientoval náš brankář Ondra Hubík a chytil míč do roku daleko za pokutovým územím a byl vyloučen. My jsme pak museli přeskupit řady, ale naše aktivita neustávala a v 60´ unikl hostům Jirka Hajný a dal na 3:2. V závěru jsme hru kontrolovali a zahodili ještě dvě velké šance.

Sestava Papaj Marek

Hetmer Tadeáš - Smutný Patrik - Majchrovský Vojtěch - Židek Jan

Čulák Lukáš - Peške Dalibor - Seidler Richard - Václavík Michal

Hajný Jiří - Fišer Daniel

Střídali: Hubík Ondřej, Harmady Jan, Pokluda Micha, Huvar Oldřich a Štefek Patrik

Trenéři Peške Miroslav a Petráš Jiří

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 2:13 po poločase 2:6. V zápase jsme doplatili na špatný start utkání, kdy jsme v 10´ prohrávali 0:4 a pak také na chyby a nerozhodnost v rozehrávce před vlastní bránou, které hosté trestali góly. Branky dali ve 16´ Adam Šimečka na 1:5 a ve 20´ Viki Švorčík na 2:5.