Město Albrechtice : Fryčovice

V neděli 7.9.2014 jsme zajížděli do vzdáleného Města Albrechtice a cesta to byla úspěšná.

Starší žáci zvítězili 1:4 po poločase 1:1. V první půli jsme se trápili, byli jsme nepřesní a nedůrazní v koncovce. Přesto jsme se v 15´ujali vedení, kdy si domácí srazili do brány centr Vojty Majchrovského. Domácí však za pět minut z ojedinělé akce vyrovnali. Do druhé půle jsme přeskupili řady a výsledek se dostavil. V 39´ nás poslal do vedení Richard Seidler, v 50´ nás uklidnil Jirka Hajný, který dal na 1:3. Domácí však chtěli vyrovnat a otevřeli hru. Žádnou velkou šanci si však nevypracovali a my jsme naopak v 68´ upravili po dorážce Dana Fišera na 1:4

Vedoucí: Strnadel Tomáš

Mladší žáci si připsali první bod za remízu 2:2 po poločase 2:1.

Úvod utkání nám vyšel a v 6´ nás Vojta Janša poslal do vedení. Domácí pak v 10´ vyrovnali a ve 25´ dali z penalty na 2:1. Do druhé půle jsme šli s cílem vyrovnat a to se nám podařilo hned ve 32´, kdy se opět prosadil Vojta Janša. Domácí se pak snažili opět převzít vedení, ale kluci jim srdnatým bojovným výkonem již skórovat nedovolili a zaslouženě si připsali první bod.