Nový Jičín : Fryčovice

V neděli 24.8.2014 zahájili žáci druhý ročník v krajském přeboru. Do soutěže vstupujeme se spojeným družstvem Fryčovic a Palkovic, kdy starší žáky zaštiťují Palkovice a mladší Fryčovice.

Starší žáci uhráli remízu 0:0. Ve vyrovnaném utkání jsme byli lepší a střelecky aktivnější v první půli a domácí se zase zlepšili ve druhé půli. Takže se dá říci, že se jedná o zaslouženou remízu.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 8:1 po poločase 4:1. V zápase jsme doplatili na nepřítomnost 4 hráčů, kteří se k utkání nedostavili z důvodů nemoci a dovolené. Domácí byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. My se nemusíme stydět zejména za druhou půli, kdy jsme naši hru zlepšili a zpřesnili, bohužel jsme se neprosadili gólově, i když jsme šli třikrát sami na branku a jednou trefili břevno. Branku dal ve 13´ Adam Šimečka, kdy srovnával na 1:1.