Bruntál : Fryčovice

V neděli 28.9.2014 jsme hráli na půdě Bruntálu.

Starší žáci vyhráli 1:2 po poločase 0:1.

Kluci utkání vyhráli po heroickém výkonu i s dávkou štěstí. K utkání jsme nastoupili oslabeni o pět hráčů a v první půli se navíc zranil Vojta Majchrovský. Vedení jsme se ujali v 7´, kdy Vojta Majchrovský unikl po křídle a domácí obránci si srazili centr do brány. Poté domácí převzali iniciativu, byli lepší, ale v koncovce bezzubí. I ve druhé půli jsme byli pod tlakem a se štěstím jsme drželi vedení. V 61´ však domácí srovnali a my jsme tlačili očima čas, aby už byl konec, v 67´ však Patrik Štefek poslal míč z 35 metrů na domácí bránu a k překvapení všech míč skončil v síti. Domácí pak již neměli síly na srovnání.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 15:2 po poločase 5:1. V utkání byl vidět velký výkonnostní rozdíl mezi domácími, kteří střídali dvě vyrovnané sedmičky hráčů a naší opět neúplnou sestavou. Naše branky dali Filip Klimek ve 24´ na 4:1 a Viki Švorčík ve 43´ na 8:2.