Fotogalerie: Stará garda

V sobotu 3.12.2011 se mužstvo staré gardy zůčastnilo v Brušperku již tradičního turnaje o pohár SMOPO-2011. Po loňském vítězství jsme odjížděli s dosti pozměněným kádrem.Ale jak ukázaly zápasy opět jsme měli výborný tým. Základní skupinu jsme vyhráli.V semifinále na nás čekal celek Staříče a po neskutečných verdiktech rozhodčího jsme uhráli remízu 2:2.Na penalty jsme nezaváhali a postoupili do finále.Tam jsme narazili na ambiciozní domácí tým Brušperku a prohráli jsme 0:3

 
 
I přes finálovou prohru můžeme být s výsledkem spokojeni.Mužstvo hrálo v sestavě:
Skvělý neprůstřelný Tomáš Lanča,čarostřelec Radek Matuška,a další tahouni mužstva Broňa Dětský,Ivo Šmiřák,Marcel Havlík,Mojmír Šugárek,Kamil Pasírbek,Martin Temel,Dalibor Mašlonka,Aleš Mulka,Rosťa Míček.

Další turnaj sehrajeme 29.12.2011 u nás v tělocvičně.Těšíme se na vaši návštěvu.Sportu zdar.

 

 

FRYČOVICE : CHLEBOVICE 2:0 ( 2:0 )


Utkání, ve kterém obstaral čestný výkop pan Stanislav Dětský st. mimo jiné náš dlouholetý předseda, který se v těchto dnech doživá osmdesátin, skončilo vítězstvim našich barev, když obě branky obstaral náš historicky nejlepši střelec Radek Matuška. Utkání se konalo k přiležitosti kulatých jubilejí těchto hráčů: 5O. let Václav Janša a Leopold Žídek a 60.l et Jiří Strakoš .Bylo vidět že i v těchto letech si hráči s míčem rozumějí zvlášť když v kombinované sestavě hostů nastoupili takoví hráči kteří v minulosti hráli 1.ligu, jenom namátkou Jiří Fabík, Jozef Marchevský, Zdeněk Šajtar.Ten kdo nebyl může opravdu litovat, protože i tato generace stále může rozdávat radost po fotbalových trávnících!