První jarní zápas béčka

Za pěkného a slunečného jarního počasí,po dlouhé zimní pauze se odehrálo další kolo okresní soutěže,tentokrát jsme zajížděli do Oldřichovic,kde jsme změřili síly s jejich béčkem.
Zápas to byl vyrovnaný s mnoha šancemi na obou stranách.Ale byli to domácí,kdo otevřel v 9' skore po standartní situaci.Ve 20' jsme mohli vyrovnat zásluho Ivoše Vrtného,ale marně,i šance Martina Adamovského minutu na to se nevešla mezi tři tyče.Nedáš,dostaneš,tohle pravidlo zavládlo i v tomto okamžiku,kdy domácí ve 23' po nedorozumění v naší obraně zvyšují na 2:0.Tři minuty nato po střele neudržel míč v rukách náš brankář a domácí vedli 3:0.Ve 40' se nám podařilo snížit po zmatku v domácí obraně a následných dvou hlavičkách a gol vstřelil hlavou Temel.Ve druhém poločase hned ve 47' mohl jít sám na brankáře hráč Konečný,ale zastavil ho za pomocí faulu domácí obránce,ale pan rozhodčí nesmyslně ukazuje jen žlutou kartu.V 54' se po faulu před domácím pokutovým území ujímá míče hráč Kužel a z přímého kopu snižuje na 3:2.Ale hosté znovu zvyšují v 64' po centru a skvělém zpracování domácího útočníka a následném zakončení,4:2.A v 67' ještě skore upravují domácí na 5:2 po zmatku v naší obraně.Zápas skončil prohrou 5:2.

Sestava : Dvorský - Filar,Bujnoch,Čížek,Šmiřák - Nevlud L.,Temel,Kužel,Droždiak - Adamovský M.,Vrtný I.

Střídání : Konečný za Šmiřáka a Guráš místo Temela

ŽK : Nevlud L.

Trenér : Guráš Jan
Vedoucí : Janša Pavel