Další bod béčka je v kapse

O sváteční středě 28.9. se odehrálo další kolo okresní soutěže,kdy jsme zajížděli do Nošovic.I přes problémy nedostatku hráčů jsme se sešli a do zápasu vstoupili s odvahou.První poločas se hrál vyrovnaně a první velkou šanci měl hráč Vrtný J. kdy jenom z  zprostřední blízkosti přestřelil domácí branku.O 2' později se stejný hráč opět netrefuje.Ve 20' se ale domácí radují,kdy po závaru před naší brankou doráží míč domácí hráč.1:0.Ve 29' domácí zvyšují na 2:0 po ušmudlaném golu.Psala se 31' domácí obránce fauluje hráče Nevluda T. před pokutovým území a míč si staví hráč Kužel a krásně se trefuje.2:1.Ve druhém poločase jsme zkusili domácí přitlačit a povedlo se,kdy v 51' vyrovnává střelou Vrtný J. O 2' později ten samý hráč jde sám na brankáře a zvyšuje na 2:3.Potom jsme měli nějaké šance ale neproměnili jsme je.Pak nás začali domácí tlačit.My jsme se ctí odolávali až do 76' kdy vyrovnali golem z centru.3:3.Do konce zápasu se kromě pár šancí nic nestalo.

Sestava : Heljenek - Nevlud L.,Tučný,Čížek Jiří,Šmiřák - Vrtný I.,Žurovec