Béčko neuspělo doma s Vojkovicemi

Za pěkného nedělního dne jsme odehráli další kolo okresní soutěže a přivítali jsme hosty z Vojkovic.Po minulé výhře jsme si věřili ,že zvládnem i toto utkání.První poločas byl velmi vyrovnaný.Ale byli to hosté co otevírají skore v 15',kdy po rohovém kopu hosté št'astně hlavou přehazují našeho brankáře.0:1.Ve 29' jsme se mohli radovat,když po pravé straně zatáhnul Nevlud L. balon a dobře nahrál Řehákovi,který skoruje.1:1.Ve druhém poločase se situace nemění,i když pan rozhodčí neměl svůj den.V 50' pískl nepochopitelnou penaltu,ale náš golman ji zkušeně chytá.Ale v 55' po závaru v naší obraně se hosté ujímají vedení.Na obou stranách byly ještě nějaké šance,ale výsledek se nezměnil.Zápas skončil 1:2.

Sestava : Zapletal - Nevlud L.,Bujnoch,Janek,Vrtný I. - Hlavatý,Zahradník R.,Řehák,Šugárek - Kužel,Sváček D.
Střídání : Vrtný J. za Sváčka D. a Guráš místo Řeháka
ŽK : Bujnoch,Hlavatý,Janek,Kužel