Fryčovice "B" : Nošovice

Smolná prohra na domácím hřišti
11 zápas Okresní soutěže odehrál B – tým mužů v neděli 14.10.2012 na domácím hřišti s mužstvem Nošovic.
Tento zápas byl nejsmůlovatější, který náš celek dosud sehrál.
Začátek utkání se odehrával v postupném oťukávání obou týmů bez jakéhokoliv náznaku šance na obou stranách. Náš celek poprvé zahrozil v 10 minutě, kdy Aleš Žídek po dlouhém vedení míče středem pole nebezpečně vystřelil, ale hostující brankář jeho střelu s potížemi vyrazil. V 15 minutě po zbytečném faulu Martina Svačka na hranici šestnáctky kope hostující tým pokutový kop – náš brankář Filip Kublák si na míč šáhne, ale bohužel ho nedokáže vyrazit – 0 : 1. V 19 minutě dostává žlutou kartu za faul Michal Žídek a ve 27 minutě za stejný prohřešek Milan Kužel. Do konce poločasu si už ani jeden tým nevytvoří větší brankovou příležitost a proto první poločas končí výsledkem – 0 : 1.
Do druhého poločasu v našem týmu nastupuje do utkání Honzíček Vrtný, který vystřídal Lukáše Nevluda. V 58 minutě nastupuje Saša Řehák, který střídá Martina Svačka. Ve druhém poločase, si vytváříme několik příležitostí, bohužel opět se z nich jako ve většině případech neprosazujeme – až v 61 minutě Michal Hlavatý nachází přesnou přihrávkou na hranici šestnáctky Milana Kužela a ten umístěnou technickou střelou k tyči nedává hostujícímu gólmanovi šanci a srovnává na – 1 : 1.
Od této chvíle si vytváří oba celky ještě nějaké šance – z našeho celku nepřesně střílí Honzíček Vrtný, Ivoš Vrtný, Milan Kužel a Aleš Židek.
75 minutě naposledy střídáme ze hry odstupuje zraněný Jiří Čížek a nastupuje Ondřej Matula.
Vyrovnané utkání, které mělo skončit zaslouženou remízou, ale pro nás končí špatně – bohužel v 88 minutě po zvláštním rozhodnutí hlavního rozhodčího (po otočeném autu), kdy už naší záložníci byli v náběhu do útoku soupeř rychlým vhozením autu a přenesením hry na pravou stranu hřiště a následném zatáhnutí míče do našeho pokutového území a přihrávce pod sebe – dva úplně volní hostující hráči mají dostatek času na pohodlné skórování do naší branky – 1 : 2.

Střídaní:

45´ Vrtný Honzíček ⓰ za Nevluda Lukáše

58´ Řehák Saša ⓯ za Svačka Martina

75´ Matula Ondřej ⓬ za Čížka Jiřího

Lavička - nestřídali:

Říha Zdeněk ⓭, Janek Petr ⓮, Dvorský Dan ⓳

Zranění + nemoci:

Nevlud Tomáš, Pavlát Mirek, Temel Martin, Uhlíř Zdeněk

ŽK:

19´ Žídek Michal, 27´ Kužel Milan

Hlavní trenér: Havlík Marcel

Asistenti trenéra: Pasírbek Kamil

Vedoucí mužstva: Nevludová Dagmar

Masér: Nevlud Tomáš

Hlavní pořadatel, asistent trenéra a zajišťovatel všeho potřebného kolem zápasu: Nevlud Jiří