Senzační výhra béčka!

V sobotu 22.10. v podvečer jsme zajížděli do Frýdku Místku,abychom zde odehráli další kolo okresní soutěže a tentokráte s prvním v tabulce s Lískovcem B,jež hrají na vypůjčeném hřišti s umělou trávou na Stovkách ve Frýdku.Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním a úmyslem získat alespoň bod.V prvním poločase jsme hráli vyrovnanou hru se soupeřem až do té doby,kdy to pan hlavní rozhodčí začal nezvládat.Ale byli jsme to my kdo otevřel skore ve 30' po krásné přihrávce Saše Řeháka se zmocnil míče Sváček D. a zkušeně přehazuje golmana 0:1.Kolem 35' minuty padá v pokutovém území Černík a hlavní rozhodčí píská,ale po domluvě s pomezním následně odvolává nařízenou penaltu.To už soupeř hrál jenom o 10 lidech po udělení červené karty.Psala se však 39' a po přihrávce Židka se ujímá míče opět Černík a střílí gol,0:2. Druhý poločas začal po srovnání myšlenek v šatně a ve 49' po úniku z půli hřiště hráč Černík zvyšuje skore na 0:3.Naše přesné přihrávky a zodpovědná hra se podepsala na výkonu celého mužstva.Ovšem náladu nám nezkazilo ani snížení soupeře v 69' po zmatku v naší obraně.Ale v 78' zatáhnul balon do soupeřovy šestnáctky hráč Židek a zvyšuje na 1:4. A na závěr v 90' se také trefil hodně dobře hrající kapitán Šugárek.Zápas skončil 1:5.

Sestava : Zapletal - Nevlud L.,Bujnoch,Janek,Šmiřák - Hlavatý,Židek,Řehák,Šugárek - Černík,Sváček D.

Střídání : Nevlud T. za Sváčka D. a Kopp místo Řeháka

ŽK : Sváček D