Vendryně "B" : Fryčovice "B"

Další příděl gólů
V neděli 07.10.2012 zajížděl tým Béčka ke svému 10 zápasu v Okresní soutěži do Vendryně k souboji s jejich B týmem.
Po dvou zápasové pauze a po částečném vyléčení zlé nemoci – moribundusu – s týmem už cestoval i hlavní trenér týmu Marcel Havlík, ovšem moc radosti jsme mu hlavně ve druhém poločase nepřipravili.
Utkání se odehrálo na velmi podmočeném terénu za chladného počasí a stálého deště.
I přesto škaredé a nepříznivé počasí odjížděl náš tým k utkání v 15 lidech.  Po minulé vysoké domácí prohře trenér pozměnil základní sestavu – změny hráčů a prohození postů některých hráčů. Z důvodů zranění nemohli do utkání zasáhnout – Temel Martin, Pavlát Mirek a z pracovních důvodů Uhlíř Zdeněk a Šugárek Petr. Kde byli a proč nepřišli – Radim Droždiak a Ondřej Matula – to nikdo neví.
Hned v první minutě utkání si vytváříme 1000% šanci na vstřelení branky – po zatáhnutí míče a krásném centru Milana Kužela od brankové čáry – vysoko přestřeluje prázdnou branku z metru úplně osamocený Lukáš Nevlud. V 5 minutě je sám v domácí šestnáctce Milan Kužel, ale bohužel pro nás jeho nebezpečná střela končí těsně nad břevnem domácí branky. Od této chvíle se hra obou celků odehrává mezi oběma šestnáctkami, kdy náš tým hrozí útoky našich záložníku po lajnách, ale z následných centrů si žádnou větší šanci nevytváříme, domácí celek hrozí několika střelami s větší vzdálenosti, které ale končí buď vedle nebo nad naší brankou. Ve 25 minutě dostává žlutou kartu po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště a následném faulu Michal Hlavatý. Po následném přímém kopu končí míč až v naší brance – 1 : 0. Další šance se již do konce poločasu nerodí a proto poločas končí výsledkem -  1 : 0.
Do druhého poločasu nastupujeme beze změn v základní sestavě a s tím, že soupeř je hratelný a s vírou něco udělat s výsledkem. V 50 minutě dostává za útočný faul žlutou kartu Honzíček Vrtný
V 58 minutě děláme chybu ve středu hřiště – brejk domácích hráčů a přečíslení naší obrany – 2 : 0.
V 63 minutě dochází k prvnímu střídání ze hřiště odchází Ivošek Vrtný a nastupuje Zdeněk Říha.
V 65 minutě další zbytečná ztráta míče a domácí střílejí další branku – 3 :0.
V 69 minutě další střídání odchází Martin Adamovský a nastupuje Michal Žídek.
V 76 minutě poslední střídání našeho týmů místo Honzíčka Vrtného nastupuje do útoku Tomáš Nevlud.
V 79 minutě po faulu na Martina Svačka máme výhodu přímého kopu s hranice domácí šestnáctky – k míči se staví Pepa Navrátil, hezkou střelou přes zeď střílí gól – domácí brankář se jen ohlídne – 3 : 1
V 85 minutě zbytečně faulujeme před naším pokutovým územím a domácí hráč taktéž z přímého kopu i přes snahu našeho brankáře, který si na míč sáhne, přesto skóruje – 4 : 1.
Neproměněné dvě jasné šance v úvodu utkání a hodně inkasovaných gólů = druhá vysoká porážka za sebou.

Vendryně „B“ – Fryčovice „B“  4 : 1  (1 : 0 )

Střídaní:

63´ Říha Zdeněk ⓮ za Vrtného Ivoška

69´ Žídek Michal ⓭ za Adamovského Martina
76´ Nevlud Tomáš ⓬ za Vrtného Honzíčka
Lavička - nestřídali:

Pasírbek Kamil ⓰

ŽK:

25´ Hlavatý Michal, 50´ Vrtný Honzíček

Trenér: Havlík Marcel
Asistenti trenéra: Pasírbek Kamil, Nevlud Jiří
Vedoucí mužstva, Masér, Lékař: Nevludová Daša