Béčko podlehlo Chlebovicím

3.4.2011 jsme odehráli za hodně slunečného počasí další kolo okresní soutěže v Chlebovicích. V prvním poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem, byly i náznaky šancí jak na naší straně, tak i na domácí.Ale poločas zůstal bez branek. V druhém poločase naše hra byla totožná, ale byli jsme to my kdo otevřel skore, když ve 47' minutě se po rohovém kopu trefil Martin Temel hlavou. V 51' se domácí hráč dostává do šestnáctky a padá po kontaktu našeho obránce, špatně kopnutý kop náš brankář chytá. O pět minut později se domácí ale radují, kdy po standartní situaci vyrovnávají na 1:1. V 59 ' se tato situace opět opakuje a hosté zvyšují na 2:1. A v 63 ' po tečované střele míč končí naší braně, 3:1. V 68' ještě upravujeme skore na 3:2, kdy se prosazuje hráč Řehák hlavou. Zápas skončil 3:2.

Sestava : Heljenek - Nevlud L.,Vašica,Tučný,Filar - Sváček D.,Temel M.,Nevlud T.,Šmiřák - Ivánek,Guráš

Střídání : Zahradník R. za Vašicu , Řehák místo Guráše , Čížek Jiří za Temela M.

ČK.:Sváček D.