Béčko prohrálo doma s Pržnem

V neděli 16.10. za prosluněného počasí jsme odehráli další zápas okresní soutěže a tentokráte jsme hostili hráče z Pržna.Do zápasu jsme vstoupili s tím,že máme na to vyhrát.Začal první poločas a ani jsme se pořadně nerozkoukali a už jsme vedli,když ve 4' po střele hráče Janka s pomocí obránce hostí otevíráme skore.Psala se 14' a hosté vyrovnávájí po střele k tyči.Zápas to byl v našem podání nervozní a nezodpovědný.Špatná přebírka protihráčů se také podepsala ve druhém poločase,kdy ve 61' hosté zvyšují po závaru v pokutovém území.V 74' hosté zvyšují na 1:3 ze standartní situace.Neměli jsme mnoho šancí na gol.V 79' jsme jeěště upravili skore na 2:3 kdy po centru Holuba si srazil míč hostující obránce do branky.Zápas skončil 2:3.

Sestava : Mirola - Nevlud L.,Vašica,Bujnoch,Holub - Janek,Kužel,Galásek M.,Hlavatý - Ivánek,Vrtný I

Střídání : Sváček D. za Hlavatého , Vrtný J. místo Galáska a Nevlud R. za Ivánka