Těsná domácí porážka béčka

V neděli 29.4. odehrály i béčka Fryčovic i Staříče své derby.Za hodně horkého,větrného a slunečného počasí jsme chtěli zvítězit a nastoupili jsme v silné sestavě.Zápas začal hodně svižně,když ve 3' po chybě obránců otevírá skore Adamovský J..O minutu později se opět radujeme,když po centru Jakuba Čížka a chybě hostujícího golmana doráží do branky Holub.Ale po tom jakoby kluci přestáli hrát a už se to jenom s námi vezlo.Ve 12' se po zmatku v naší obraně hosté prosazují.2:1.O poločase se vystřídalo s tím,že to oživí naší hru,ale k naší smůle se v 58' hosté opět prosazují a vyrovnávají laciným golem,když náš brankář neudržel po střele míč a doráží hostující útočník.2:2.V 66' po centru z levé strany propadl balon obranou a po teči hostujícího útočníka až do branky.V 76' po rohovém kopu se opět hosté prosazují a zvyšují na 2:4.V 88' po přihrávce Adamovského J. před brankou prosazuje Vrtný J. a snižuje na 3:4.V závěru ještě u nás zazvonilo břevno.

Sestava : Dvorský - Nevlud L.,Bujnoch,Vrtný J.,Droždiak - Holub,Řehák,Temel,Čížek Jak. - Adamovský J.,Gřes

Střídání : Randják za Gřesa , Čížek Jiří místo Jakuba , Adamovský M. za Řeháka

ŽK : Droždiak,Čížek Jakub