Jasná výhra nad Kunčicemi

První domácí zápas jara okresní soutěže změřilo naše béčko se soupeřem z Kunčic pod Ondřejníkem..Předzápasová příprava se odehrávala v poněkud rozmarném počasí,když hřiště bylo zasněžené a nevypadalo to moc dobře.Ale pak se vyjasnilo a mohlo se hrát v lepším terénu.Zápas se vyvíjel kladně pro naše mužstvo,když si kluci přesně přihrávali i na těžkém terénu a tvořili si šance.Šance byly víc než tutové a kluci stříleli jak mohli.Psala se 38' a po akci Černíka z levé strany doráží do branky Ivo Vrtný.1:0.
Ve druhém poločase kluci nepolevují a hned z kraje ve 47' faulují hosté Černíka v pokutovém území,míč si staví právě zmiňovaný hráč,ale štěstí při něm nestálo,když trefuje jen tyč.O minutu později se dostává Černík do 100% šance,ale hostující obránce hlavičkuje z brankové čáry mimo branku.V 61' opět aktivní Černík se dostává do šestnáctky a opět hostující obránci faulují,tentokrát si míč staví Temel a proměňuje.2:0.V 71' po zmocnění míče Temela sám střílí zpoza šestnáctky a zvyšuje na 3:0.Musím vyzdvihnout výkon B týmu,zvlášt' Tomáše Černíka a hlavně Martina Temela,že se snažili a nebýt jejich šancí a golu nevyhráli bychom.V 78' hosté nastřelují našemu obránci ruku v pokutovém území a proměňují na 3:1.

Sestava : Dvorský - Nevlud L.,Zahradník R.,Řehák,Bonk - Vrtný I.,Temel,Kužel,Čížek Jak. - Černík,Adamovský M.

Střídání : Vrtný J. za Kužela , Čížek Jiří místo Adamovského a Janek za Čížka Jakuba

ŽK : Čížek Jakub