První vítězství béčka v Řepištích

V neděli 9.10. jsme zajížděli do Řepišt' abychom zde odehráli další kolo okresní soutěže s místním béčkem.Do zápasu jsme vstoupili s touhou po vítězství.První poločas však byl utrápený ale vyrovnaný.Hra se přelévala z jedné strany na druhou s nemnoho šancemi.To se také potvrdilo na výsledku,který skončil v poločase 0:0.Ve druhém poločase se situace moc nezlepšila,i když 100% šance Vrtného Iva a později mladšího bratra Honzy volaly po golu,ale štestí nepřálo.Na gol jsme si museli počkat až do první minuty nastavení,kdy z přímého kopu před pokutovým území proměnil nadherným angličanem Žurovec Petr.Zápas skončil naší první výhrou podzimní části sezony 0:1.

Sestava : Ivánek - Nevlud L.,Vašica,Bujnoch,Šmiřák - Janek,Žurovec P.,Temel,Holub - Šugárek,Vrtný I.

Střídání : Zahradník R. za Holuba , Sváček D. místo Šmiřáka , Vrtný J. za Šugárka