Na úvod první porážka "B" mužstva mužů

Dobrá B   -   Fryčovice B     2:1 (1:1)

Odložené nedělní utkání jsme dohrávali ve středu 17.8.  Náš první soupeř v nové sezóně byla Dobrá "B".

Naše sestava byla skoro ideální, chyběli jen naše útočné řady. Zápas jsme začali dobře a už ve 4 minutě skóre bylo 0-1, kdy nádherný gól od tyče dal Petr Žurovec.  Ve  21 minutě Martin Svaček dostává žlutou kartu za nesportovní chování a o 2 minuty později se tentýž hráč dostal do dobré příležitosti skórovat, ale bohužel po nádherném přímem kopu se mu nepodařilo míč umístit mezi 2 tyče. Bohužel v 26 minutě se soupeřům podařilo srovnat skóre z rohového kopu. Ve 34 minutě z důvodu zranění střídá Jakub Čížek a nahrazuje ho jeho mladší bratr Jiří. Do konce prvního poločasu se již nic neodehrálo, a proto skóre po prvních 45 minutách je 1-1. Do druhé jsme nastoupili s jednou změnou, kdy střídal Žurovec za Ivoše Vrtného. Hráli jsme celkem vyrovnanou hru, kdy dobře fungovala obrana a ve středu pole Michal Hlavatý s Alešem Holubem hezky rozdávali balóny. Bohužel dobře hrající Michal Hlavatý dostává nesmyslnou červenou kartu. Přesto i v 10 hráčích v poli jsme si dokázali vytvořit 100% gólovou šanci, kdy Ivoš Vrtný hezky obešel gólmana, ale bohužel nepodařilo se mu prostřelit v bráně obránce a ten vykopl balón. Bohužel zafungovalo pravidlo nedáš dostaneš,  a v 81 minutě hosté dali gól, který již byl vítězný. V 83 minutě střídal Holub za Pinkavu.