Šmíd, Šugárek, Mikeš, Fekets

Filipec, Šponiar , Urbiš ©, Tomek

Giňovský ( Štefek 89´), Vašek( Mirola 74´)

Střídání: Mirola, Štefek

Na domácí utkání k nám přijel s horní polovice tabulky celek Skotnice. Hned z úvodu prvního poločasu nám soupeř pěkně motal hlavu, ale naši kluci se vzpamatovali a začali se soupeřem držek krok. Hra se přesouvala od šestnáctky k šestnáctce, ale nic vážnějšího se nestalo. Druhý poločas jsme začali hrát s větrem a snažili se dostávat míče za obranu, co se nám dařilo a Tomek s Giňovským se dostávali svou rychlostí do šancí. V 57´dostal Giňovský míč mez dva obránce vběhl do šestnáctky a byl faulovaný k pokutovému kopu, se postavil Šponiar a nezklamal 1:0. Tak jako vždy posledních patnáct minut jsme se báli o výsledek a soupeř vedl útok za útokem, ale naše obrana s brankářem udrželi čisté konto a zápas jsme vyhráli, za čtyři zápasy na jaře, krásných devět bodů. Dále bych chtěl pozvat příznivce Fryčovického fotbalu na dohrávku prvního kola, která se bude konat ve čtvrtek 30.4.2015 od 17:00 hod. s celkem Dolní Datyně.

Trenér : Dalibor Mašlonka