F : Bohumín

Fryčovice : Bohumín 1:2 (0:0)

Sestava: Urbiš © Šmíd, Busek, Sobotík, Šugárek ( Fekerst 82´), Tomek, Mikeš, Václavík ( Masopust 30´), Šponiar, Karol, Vašek

Střídání: Masopust, Fekerst, nezasáhli do utkání- Štefek, Giňovský

Dnešní zápas jsme sehráli s celkem Bohumín, který spadl s přeboru a po dvou zápasech v nižší soutěži se drží na špici. První poločas byl celkem vyrovnaný a několik rychlých brejku od Tomka po pravé straně a vypracovaných šanci napovídalo, že by, jsme dnes mohli konečně vyhrát, ale nám se opět nedařilo proměňovat. Druhá půle s nasazením Masopusta do útoku, byla opět aktivnější z naší strany jen tomu, chyběl od středových hráčů nějaký nápad, přesnost a bojovnost abychom to dotáhli do konce. A jak to u nás bývá soupeř po tom málu, co si dokázal vypracovat, nám vstřelil branku v 63´ po chybě naší obrany, jinak celý zápas dobře hrající a vedli 0:1. Od 80´ začal konečně pracovat i střed zálohy a začali jsme opět tlačit na soupeře a ten nás fauloval a vytvářel chyby, kdy po jedné, když brankař soupeře, chytil míč pak jej hodil na zem a opět vzal, rozhodčí pískl, nepřímý kop, na něj nejrychleji zareagoval Šponiar rozehrál míč na Sobotíka a ten vyrovnal v 85´na 1:1. Po této brance jsme už mysleli, že se nám podaří vybojovat alespoň bod, ale nebylo nám přáno a v 89´ po rozehraném přímém kopu soupeře si dal náš hráč vlastní branku a prohráli jsme 1:2.

trenér: Dalibor Mašlonka